Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + služby 21 Kč/m2/měsíc + 2x kauce + provize RK
Celková plocha 1226  (m2)
Číslo 4202
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena174 585 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme k pronájmu moderní skladovou halu A1 v oblíbené lokalitě Praha 9 - Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku. Hala disponuje skladem (975 m2) a zázemím v přízemí a kancelářemi (251 m2) se zázemím v 1. patře. K dispozici 03/2021.

Technická specifikace: výška stropu skladu 6,5 m, otevřený nedělený prostor, kanceláře v 1. patře a přízemí, 5x toalta, 2x kuchyňka, 3x sprcha, 2x šatna pro zaměstnance, přístup do skladu z obou stran budovy, nákladní rampa s hydraulickou plošinou, 2x rampa pro dodávky, horkovzdušné vytápění, instalované osvětlení, telefon, internet.

Areál je 24/7 střežen bezpečnostní ostrahou, elektronickým systémem a kamerovým systémem se záznamem. Možnost stálého přístupu do areálu, v blízkosti prodejna potravin a kantýna. Kancelář správy objektu přímo v areálu. Možnost zajištění logistických služeb.

Výborná dopravní dostupnost MHD (zastávka autobusu přímo před objektem), cca 20 min. do centra, 10 min. stanice metra B Černý Most. Pro řidiče ideální přístup po rychlostní komunikaci R10 přes Běchovice, dálniční D11 Exit 8 - Jirny nebo Horní Počernice - ulice Božanovská (do 3,5 t). Makléř doporučuje prohlídku.

Nájemné sklad: 121.875 Kč/měsíc + DPH.
Nájemné Kanceláře (49 m2): 10.290 Kč/měsíc + DPH.
Nájemné Kanceláře (202 m2): 42.420 Kč/měsíc + DPH.
Služby: 21 Kč/m2/měsíc + DPH.
Elektřina, voda: dle reálné spotřeby.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Panelová
Poloha objektu Řadový
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 1226  (m2)
Zastavěná plocha 975  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Sklep Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru