Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního objektu Sklad
Poznámka k ceně + služby 6.500 Kč + kauce + provize RK
Celková plocha 250  (m2)
Číslo 5016
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena27 500 Kčza měsíc

POPIS

K pronájmu nabízíme sklad o ploše 250 m2, situovaný v suterénu (1.PP) haly D ve vyhledávané lokalitě Praha 10 - Malešice, ul. Tiskařská. Volné od 1.9.2021.

Výška stropu 3,4 m, vytápění, nákladní rampa, nákladní výtah (nosnost 1000 kg), sociální zázemí v budově. Plně vybavený areál je střežen 24/7 bezpečnostní ostrahou a komplexním kamerovým systém. Kancelář správy objektu přímo v areálu, v blízkosti prodejna potravin a kantýna.

Vynikající dopravní dostupnost - rychlé spojení do centra, stanice MHD přímo u objektu, zastávky Tiskařská a Zamenhofova, cca 900 m stanice metra A Depo Hostivař. Makléř doporučuje prohlídku.

Nájemné: 27.500 Kč/měsíc + DPH
Služby: 6.500 Kč/měsíc + DPH
Elektřina: dle reálné spotřeby, samostatné měření

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Řadový

PLOCHY

Užitná plocha 250  (m2)
Zastavěná plocha 250  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano
Obchody Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Bezbariérový přístup Ano
Sklep Ne
Nahoru