Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ komerčního objektu Sklad
Poznámka k ceně + služby 2.310 Kč + 2x kauce + provize RK
Celková plocha 110  (m2)
Číslo 4717
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena10 890 Kčza měsíc

POPIS

K pronájmu nabízíme sklad č. 4 (110 m2) v oblíbené lokalitě Praha 20 - Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku. Sklad je umístěný ve 3. nadzemním podlaží (2. patro) budovy B4. K dispozici 04/2021.

Vytápěný objekt disponuje flexibilním prostorem, výškou stropu 3m, instalovaným osvětlením, internetovým a telefonním připojením, novou hydraulickou rampou (elektronické ovládání, přizpůsobitelná výška do 30 cm, čelo přizpůsobené dodávkám) a novým nákladním výtahem. K dispozici sociální zázemí (kuchyňka, WC). Areál je 24/7 střežen bezpečnostní ostrahou, elektronickým systémem a kamerovým systémem se záznamem. Možnost stálého přístupu do areálu, v blízkosti prodejna potravin a kantýna. Kancelář správy objektu přímo v areálu. Možnost zajištění logistických služeb.

Výborná dopravní dostupnost MHD (zastávka autobusu přímo před objektem), cca 20 min. do centra, 10 min. stanice metra B Černý Most. Pro řidiče ideální přístup po rychlostní komunikaci R10 přes Běchovice, dálniční D11 Exit 8 - Jirny nebo Horní Počernice - ulice Božanovská (do 3,5 t). Makléř doporučuje prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Řadový

PLOCHY

Užitná plocha 110  (m2)
Zastavěná plocha 110  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Výtah Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru