Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně cena od (zahrnující vybavení a služby)
Celková plocha 39  (m2)
Číslo 2854
Obec Ostrava
  • Cena22 190 Kčza měsíc

POPIS

Hledáte prostor pro pracovní účely? Chcete být obklopen moderním nábytkem případně situován do místnosti plné přirozeného světla? Nebo si přejete vyzkoušet výbornou dopravní dostupnost a být neustále ve spojení díky vysokorychlostnímu internetu? V tom případě jsou kancelářské prostory o celkové výměře 39 m2, nacházející se v moderním centru Ostrava City Center to pravé pro Vás. Prostor disponuje plně vybavenou kuchyňkou společně s jídelním koutem, také společnými prostory pro bezplatné využívání - obchodní salón business lounge i důležitá konferenční místnost, zmíněné vysokorychlostní připojení Wi-Fi je samozřejmě zavedeno. Je zde k dispozici i recepce, jejíž služby můžete naplno využívat - zajišťuje všechny Vaše telefonáty, třídění korespondence i asistentské práce. Parkování zajištěno, celkové vybavení i služby jsou zahrnuty v ceně. Ostrava je štěstěna pro četné společnosti, které zde mohou spolupracovat se čtyřmi vysokými školami. Dynamický rozvoj i skvělé ceny služeb z Ostravy budují atraktivní místo v očích mezinárodních společností. Moravskoslezský region býval známý díky hornictví a zpracováním oceli. Aktuálně je Ostrava velkým přínosem pro obory specializující se v oblasti špičkových technologií, ICT a strojírenství. Kvalitní systém infrastruktury (silniční i železniční) a mimořádně výhodné umístění - bezproblémový přístup na mezinárodní letiště, které zajišťuje přepravu osob i nákladu.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Smíšená
Celkový počet podlaží 6

PLOCHY

Užitná plocha 16  (m2)
Zastavěná plocha 16  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Počet parkovacích míst 2

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ano
Počet parkovacích míst 2
Nahoru