Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně cena od (včetně služeb a vybavení)
Celková plocha 80  (m2)
Číslo 2849
Obec Praha
  • Cena s DPH72 900 Kčza měsíc

POPIS

Žádaná strategická lokalita a moderní kancelářská budova. Těmito a dalšími aspekty disponují kancelářské prostory (36 m2) nacházející se v 5. patře a v ulici Rohanské nábřeží, přičemž jsou primárně určeny pro více kapacitní pracovní týmy. Business centrum Prague River Garden se rozprostírá v oblíbené čtvrti Karlín v centru hlavního města Praha. Sídlí zde početná komunita firem působících v široké škále oborů od poradenských společností přes banky a IT až po sídla FMCG firem. Velké množství přirozeného světla v kancelářích a pohodlné pracovní prostředí s výhledem na Vltavu umožňuje příjemný průběh pracovních dnů. Prostory disponují vybavením (nábytkem) i celkovými instalacemi, Wi-Fi internetovým připojením, plně vybavenou kuchyňkou a jídelním koutem či společnými bezplatnými prostory - business lounge, zasedací místnost (až 12 osob) a služby recepce, která poskytuje třídění korespondence, vyřizování telefonátů i asistentské práce. Prostory využívají samostatné kanceláře i společně využívanou kancelář. Jednoduchá a bezproblémová dostupnost do centra města - pěšky či na kole podél řeky lahodí sportovně založeným klientům či nadšencům zdravého životního stylu. Do jiných městských částí je možné využít MHD nebo automobil. Sousední parky jsou skvělým místem odpočinku po nabitém pracovním dni, pro možnost procházek je zde mnoho romantických uliček a náměstí plné secesních budov či naopak moderní architektury. Městská část Karlín je také známa kvalitními restauracemi či obchody a službami. Možnost parkování je zajištěna.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Smíšená
Celkový počet podlaží 6

PLOCHY

Užitná plocha 36  (m2)
Zastavěná plocha 36  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Nahoru