Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + DPH, + kauce
Celková plocha 20  (m2)
Číslo 2665
Obec Praha
  • Cena20 000 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme k pronájmu světlé kancelářské prostory o ploše od 20 m2, zasedací místnosti, zázemí, recepce, v centru Prahy na Václavském náměstí. Představujeme Vám reprezentativní kanceláře o celkové výměře od 20 m2 na prestižní adrese Václavské náměstí v přímém atraktivním centru městské části Nové Město. Výtah, okno do atria, ostraha. Kanceláře se nacházejí ve třetím patře, kde najdete recepci, která uvádí klientů. Vybavení nábytkem. V prostranství se dají stoly prakticky posouvat podle představ klienta. K dispozici velká reprezentativní zasedací místnost pro klienty (2 hodiny týdně), případně po dohodě - druhá stejně velká zasedací místnost a další zasedací místnost menších rozměrů cca pro 4-5 osob. Na patře je kompletně zařízená kuchyň, také sociální zázemí (sprcha). Cena nájmu zahrnuje internet a denní úklid. Lukrativní prostory v centru Prahy s výhledem na Václavské náměstí představují zasloužený komfort a příjemné pracovní prostředí. Výborná dostupnost - stanice metra linky A/B Můstek a linky A/C Muzeum, tramvaj. Makléř doporučuje prohlídku! Volné ihned.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu V bloku
Celkový počet podlaží 7

PLOCHY

Užitná plocha 20  (m2)
Zastavěná plocha 20  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Včetně vybavení Ano
Výtah Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru