Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + poplatky
Celková plocha 47  (m2)
Číslo 3872
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena7 562 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu atraktivní kancelářské prostory (místnost 2.03) o rozloze 47,26 m2, umístěné ve 2. nadzemním podlaží v administrativní budově River Office House na Praze 5 - Smíchov, ul. Strakonická. K nastěhování od 1. 7. 2020.

Hlavní recepce v budově River Business Centre. Non-stop ostraha objektu. Noční obchůzky objektů a parkoviště. Přístup do objektu 24 hodin denně. Elektronický kartový přístupový systém. Kamerový systém ve společných prostorách. Klimatizace. Ekologicky šetrný systém chlazení - tepelná čerpadla. Zabudované osvětlení. Plně vybavené sociální zařízení. Možnost inzerce na nasvětlených reklamních plochách. Bezbariérový přístup. Optická kabeláž. Parkovací stání vlastní i určená pro návštěvy. Úklid a údržba společných prostor. Úklid a údržba parkoviště i přilehlých komunikací. Odvoz společného komunálního odpadu.

Budova River Office House dostavěná koncem roku 2013 reprezentuje finální development v rámci rozvoje areálu River Business Centre na břehu řeky Vltavy. Hlavním cílem projektu je vytvoření inspirujícího a příjemného pracovního prostředí. Výhled na Pražský hrad, Vyšehrad, řeku Vltavu, ale i bezprostřední blízkost všech potřebných služeb, stejně tak i jako výborná dostupnost MHD, předurčuje River Office House k naplnění požadavků i těch nejnáročnějších klientů. Atraktivní lokalita na hlavním dopravním uzlu, moderní architektura a vysoká kvalita služeb splňují současné nároky na pracovní prostředí i životní styl.

ZDARMA nájemné po dobu prvního měsíce doby pronájmu.
Zvýhodněné nájemné po dobu následujících pěti měsíců činí 7 562 Kč.
Nájemné od sedmého měsíce činí 16 534 Kč.

Cena za pronájem společných prostor a sociálního zázemí (označení společných prostor 2.02, 2.05, 2.06, 2.07, 2.09) činí 1 590 Kč.

Cena za služby činí 6 144 Kč.

Energie: elektřina dle spotřeby.

Parking:
65 EUR parkovací stání za vjezdovou bránou areálu River Business Centre
990 Kč venkovní stání za mostem (50 m od areálu River Business Centre)

Veškeré ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 4

PLOCHY

Užitná plocha 47,26  (m2)
Zastavěná plocha 47,26  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru