Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně cena od (zahrnující vybavení a služby)
Celková plocha 38  (m2)
Číslo 2853
Obec Ostrava
  • Cena20 090 Kčza měsíc

POPIS

Vynikající konektivita na ostravské výpadovky, kanceláře vybavené moderním nábytkem a instalacemi, vysokorychlostní připojení na internet Wi-Fi a ještě mnohem více nabízejí nadčasové kancelářské prostory (38,2 m2) situované v ulici 28. října v moderním kancelářském centru Ostrava City Center. Prostranství potěší přednostmi jako zařízená kuchyňka s jídelní koutem, společně využívané prostory k bezplatnému využití - business lounge, zasedací místnost. Efektivní služby recepce - vyřizování telefonů, třídění korespondence, asistentské práce. Parkovaní je k dispozici. Všechny služby a vybavení jsou zahrnuté v ceně. Ostrava jako 3. největší město ČR disponuje strategickou polohou - sousedí se Slovenskou a Polskem. Je to zlatý důl společností, které zde mohou spolupracovat se čtyřmi vysokými školami. Rychlý vývin a příznivé ceny služeb z Ostravy budují zajímavé místo pro několik mezinárodní firmy. Moravskoslezský region, ve kterém se Ostrava nachází, býval populární především hornictvím a zpracováním oceli. V současnosti je přínosem pro obory zaměřené na špičkové technologie, ICT a strojírenství. Mimořádně příhodná lokalita iz hlediska dopravní dostupnosti (silniční i železniční infrastruktura) a mezinárodního letiště, které efektivně zajišťuje přepravu nákladu a osob.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Smíšená
Celkový počet podlaží 6

PLOCHY

Užitná plocha 15.2  (m2)
Zastavěná plocha 15.2  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Počet parkovacích míst 2

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ano
Počet parkovacích míst 2
Nahoru