Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + služby 2.430 Kč + kauce + provize RK
Celková plocha 16  (m2)
Číslo 4573
Obec Praha
  • Cena16 200 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme jedinečnou příležitost dlouhodobého pronájmu kanceláře o ploše 16 m2, situovanou v 6. podlaží ve světoznámé budově Tančícího domu na Rašínově nábřeží, v němž se snoubí výtvarné umění spolu s moderní architekturou.

Dům nabízí návštěvu známé galerie, možnost využití terasy s krásným výhledem na Pražský hrad a Vltavu, dále také restauraci či bar v posledním patře.

Okolí budovy zaručí bezproblémové parkování a recepci s 24 hodinovým přístupem. Lukrativní poloha budovy též zaručuje efektivní dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech (Pražský městský okruh, D1, D5 a D8) a současně přístup k městské hromadné dopravě jako je (metro B Karlovo náměstí) a tramvajové linky (Jiráskovo náměstí, Palackého náměstí a Karlovo náměstí).

Nájemné na první tři měsíce činí 8.100 Kč, od čtvrtého měsíce činí 16.200 Kč. Služby 2.430 Kč.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Skeletová
Celkový počet podlaží 9

PLOCHY

Užitná plocha 16  (m2)
Zastavěná plocha 16  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Výtah Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy E - Nehospodárná
Nahoru