Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + služby 150 Kč/m2/měsíc + kauce
Celková plocha 170  (m2)
Číslo 4577
Obec Praha
  • Cena100 300 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme jedinečnou příležitost dlouhodobého pronájmu kanceláře o ploše 170 m2, situovanou v 6. podlaží ve světoznámé budově Tančícího domu na Rašínově nábřeží, v němž se snoubí výtvarné umění spolu s moderní architekturou.

Dům nabízí návštěvu známé galerie, možnost využití terasy s krásným výhledem na Pražský hrad a Vltavu, dále také restauraci či bar v posledním patře.

Okolí budovy zaručí bezproblémové parkování a recepci s 24 hodinovým přístupem. Lukrativní poloha budovy též zaručuje efektivní dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech (Pražský městský okruh, D1, D5 a D8) a současně přístup k městské hromadné dopravě jako je (metro B Karlovo náměstí) a tramvajové linky (Jiráskovo náměstí, Palackého náměstí a Karlovo náměstí).

Nájemné na první tři měsíce činí 50.150 Kč, od čtvrtého měsíce činí 100.300 Kč. Služby 150 Kč/m2/měsíc.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Skeletová
Celkový počet podlaží 9

PLOCHY

Užitná plocha 170  (m2)
Zastavěná plocha 170  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Výtah Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy E - Nehospodárná
Nahoru