Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně parkovaní mimo cenu
Celková plocha 31  (m2)
Číslo 2935
Obec Ostrava
  • Cena7 216 Kčza měsíc

POPIS

Představujeme velmi výhodnou a lukrativní nabídku kancelářského prostoru (8 m2) vhodného pro 1 osobu, který je umístěn v přízemí kancelářského business centra IQ Ostrava. Společné prostory činí 23 m2. Výšková budova nabízí moderní pracovní zázemí s velkými okny, které propouštějí dostatek přirozeného světla. Parkování možné v podzemních garážích, možnost 24/7 využití recepce. Vysokorychlostní připojení internetu v ceně. Budova je situována přímo u zastávky tramvaje Náměstí Republiky. 7 minut chůze - vlakové nádraží Ostrava Střed. Sjezd na dálnici pro řidiče je vzdálen cca 200 metrů. Centrum má mimořádně výhodnou polohu z hlediska dostupnosti silniční a železniční infrastruktury a mezinárodního letiště, které zajišťuje přepravu nákladu a osob. Třída energetické náročnosti budovy je * A - mimořádně úsporná. Prohlídka doporučená makléřem.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Panelová
Celkový počet podlaží 10

PLOCHY

Užitná plocha 8  (m2)
Zastavěná plocha 8  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy A - Mimořádně úsporná
Nahoru