Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 1+kk
Poznámka k ceně včetně právního servisu
Celková plocha 23  (m2)
Číslo 5052
Obec Praha
  • Cena3 306 000 Kčza nemovitost

POPIS

Výjimečná nabídka investičního bytu ke koupi nacházející se v developerském projektu „v bloku“. Jedná se o byt s dispozicí 1+kk o celkové velikosti 22,8 m2, která se nachází na 3. podlaží železobetonové skeletové budovy s výtahem. Byt se skládá ze vstupní chodby, koupelny se sprchovým koutem a toaletou a obytné zóny s přípravou pro kuchyňskou linku. Okna jsou plastová (eurookna). Vytápění: centrální - plynová kotelna v objektu. Podlahy: plovoucí laminátová podlaha a dlažba. Objekt je výjimečný nejen svou vstupní halou, která je vybavená designovým sezením pro residenty domu, ale také posilovnou, prádelnou a udržovanou zelení kolem objektu a kašnou. Možnost odpočtu 21% DPH. Využijte současné zvýhodněné ceny. Byt je možné financovat pomocí hypotečního úvěru. Makléř doporučuje prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Skeletová
Celkový počet podlaží 5
Číslo podlaží v domě 3
Orientace V

PLOCHY

Užitná plocha 22.8  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Výtah Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano
Nahoru