Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Výrobní prostor
Poznámka k ceně + služby, 1x kauce
Celková plocha 130  (m2)
Číslo 4133
Obec Praha
  • Cena20 000 Kčza měsíc

Virtuální prohlídka

POPIS

Výjimečná nabídka dlouhodobého pronájmu nebytových prostor určených k rekonstrukci. Nájemce má možnost odečítat si nájemné až do výše vynaložených investice do rekonstrukce prostor. Výhodou je, že si nájemce může prostory přizpůsobit dle svých kritérií. Jedná se o nebytové prostory s celkovou užitnou plochou 129,5 m2 situované v suterénu cihlového činžovního domu (1. podzemní podlaží) s vlastním vstupem. Prostory se dají využívat například jako výrobna, prodejna, výdejna e-shopu, dílna, kanceláře, showroom… Nebytové prostory se skládají z 6 prostorných místností, a z toho dvě mají výstupy. Jedná s přímým výstupem/vstupem z ulice a druhá přímo do společných prostor domu. V prostoru se dále nachází dva sklady, koupelna a 2 toalety. Vytápění a ohřev body pomocí plynu. Rozvody elektřiny 220V i 380V. Možnost umístění světelného reklamního poutače na fasádu domu. Parkování na ulici. Více informací Vám sdělíme na níže uvedených kontaktech. Makléř doporučuje prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Před rekonstrukcí
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 5

PLOCHY

Užitná plocha 129.5  (m2)
Zastavěná plocha 129.5  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Bezbariérový přístup Ne
Výtah Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru