Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně cena je orientační a zahrnuje kompletní vybavení, všechny služby, spotřeba energií, vysokorychlostní internetové připojení
Celková plocha 21  (m2)
Číslo 3090
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena25 490 Kčza měsíc

POPIS

Představujeme Vám prostory kanceláře pro 3 osoby nabízí příjemné pracovní zázemí v atraktivním Albatros Centrum přímo v městské části hlavního města Praha 1 - Staré Město. Výměra se odhaduje na 21 m2, vše jde samozřejmě přizpůsobit Vašim přáním. Různorodost využití velkou výhodou - vhodné pro freelancery, startupy, menší firmy a rozvojové či projektové týmy. Ideální pro navázání nových obchodních vztahů a spojení v příjemné atmosféře. Prostory jsou naplněny dostatkem slunečního světla, designový interiér podněcuje k inspirací a vytváří velmi příjemné pracovní prostředí. Cena je orientační, bez DPH za 1 měsíční období. Obsahuje všechny služby, kompletní vybavení a instalace, Wi-Fi internetové připojení, využívání sdílených prostorů zdarma. Skvělá dostupnost MHD - stanice metra linky B Národní třída a dopravní infrastruktura vzhledem k výbornou polohu a bezprostřední blízkost centra Prahy. Budova disponuje soukromými kancelářemi i coworking, relaxační zónou, fitness a jóga barem, kavárnou, BBQ, grill, sluneční terasou s nádherným výhledem na Hradčany a Staré Město či parkováním pro auta i kola. Prostor plně zabezpečený 24/7. Centrum se otevře na přelomu dubna 2019. Prohlídky možné dle dohody.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Ve výstavbě
Technologie výstavby Smíšená
Celkový počet podlaží 10

PLOCHY

Užitná plocha 21  (m2)
Zastavěná plocha 21  (m2)
Nahoru