Upravit stránku

Jak prodat svou nemovitost úspěšně? My víme jak dodat přidanou hodnotu při prodeji.

V dnešním článku se dozvíte jak zvednout nad rámec cenové ohodnocení objektu. Každý z nás si zaslouží prodat svůj byt nebo dům v příslušné relevantní ceně, která nemovitosti odpovídá. Chcete se přestěhovat, ale zároveň stále vytěžit co nejvíce z renovací a investic, které jste vložili do své, nyní již bývalé, domácnosti? Tento článek je stvořený pro Vás.

Nenechte své miláčky v rukou osudu. Jednejte ihned a užijte si nový domov se svým psem, kočkou nebo jiným pokladem.

Přejete si změnit prostředí a přestěhovat se? Pokud to chcete udělat spolu se svým domácím mazlíčkem, jste na správném místě. Dnes Vám přinášíme užitečné tipy jak si poradit v případě, že hledáte vhodný prostor pro bydlení a simultánně vlastníte zvířátko. Zjistíte jak najít nové bydlení s domácím mazlíčkem.

Pražské městské části, které Vás zaujmou i překvapí. Přestěhujte se ještě dnes.

Rádi byste se přestěhovali, ale stále nejste pevně rozhodnuti kam přesně? Přinášíme Vám seznam několika čtvrtí v hlavním městě Česka, v Praze. Favorizované části jsou např. centrum Praha 1, ale i Praha 4. Přečtěte si více informací o faktorech, které potenciální kupující či nájemníci upřednostňují před jinými. Mimo jiné se dozvíte na co si dávat pozor a s čím je třeba počítat při takovém důležitém rozhodnutí.
Jak je to s AirBnb? Krátkodobý pronájem v době koronaviru utrpěl

Jak je to s AirBnb? Krátkodobý pronájem v době koronaviru utrpěl

AirBnb, tedy projekt zprostředkující krátkodobé výhodné ubytování, je díky aktuální situaci ochromen. Podnikatelé, kteří využívali možnost poskytování krátkodobých pronájmů se slušným výnosem, utrpěli vysoké ztráty zisku. Jak se situace vyvíjí? Většina majitelů nemovitostí poskytuje byty a domy k dlouhodobému pronájmu.

Nový realitní zákon: jaké změny letos přinese?

Nový realitní zákon: jaké změny letos přinese?

Jak se změnil Zákon o realitním zprostředkování a jaké změny přinese realitnímu trhu v roce 2020? Dlouho očekávané změny podepsal prezident Miloš Zeman 8.1. Účinnost zákona nastala 3. března, proto přinášíme čerstvou dávku informací, které považujeme za zásadní. Mějte přehled, začtěte se!

5 tipů, proč v inzerci využít videoprohlídku

5 tipů, proč v inzerci využít videoprohlídku

Velká výhoda pro prodávající i pro kupce – videoprohlídka, která dává inzerci nový rozměr. Povznese snadno a rychle každý inzerát s nabídkou. Jednoduše totiž umožní zájemci získat konkrétní představu, jak byt či dům skutečně působí naživo – tak, jak to fotografie v žádném případě neumí.

Rekonstrukce? Buďte připraveni, nebudete překvapeni

Chystáte se letos zvelebit vaše obydlí? Pak je ten pravý čas vše do posledního detailu promyslet, propočítat a připravit. Jedině tak se totiž vyhnete zbytečnému stresu – i renovace nakonec může proběhnout v klidu a v pohodě. Jak na to?
Nahoru