Upravit stránku

Rekonstrukce? Buďte připraveni, nebudete překvapeni

Chystáte se letos zvelebit vaše obydlí? Pak je ten pravý čas vše do posledního detailu promyslet, propočítat a připravit. Jedině tak se totiž vyhnete zbytečnému stresu – i renovace nakonec může proběhnout v klidu a v pohodě. Jak na to?

Bezproblémový obchod? Jedině s rezervační smlouvou!

Chcete prodat nemovitost s jistotou? Vsaďte na rezervační smlouvu. Chytré řešení, které ochrání průběh prodeje a zajistí vám jen skutečně vážného zájemce o koupi nemovitosti. Právě proto by měl kupující podepsat listinu – rezervační smlouvu – a ideálně složit rezervační poplatek nebo zálohu.

Nemovitost s přidanou hodnotou – a co takhle AirBnB?

Znáte to, možná jste už vyrazili na cesty a ubytovali se v nemovitosti, kterou její majitelé pronajímají – krátkodobě a za příjemný peníz. Přesně tak funguje služba AirBnb, kterou můžete nejen využívat, ale dokonce se i aktivně zapojit. Chcete začít vydělávat?

Rozvod? A co společná nemovitost?

Složité životní období rozvodu doprovází také mnoho vyřizování – a s ním souvisí vypořádání společného jmění manželů, kam však často spadá společná nemovitost manželů. Jaký by měl být postup?

I nemovitosti prodávají vzhledem – kouzlo home stagingu v praxi

Nevhodné estetické úpravy a hromady osobních věcí váš dům neprodají – kupující tak totiž nemají moc šancí, jak si představit bydlení po svém. Právě proto je tady možnost, jak prodej popostrčit. Součást kvalitní přípravy nemovitosti k prodeji – to je home staging, praxe, která dokáže divy. Oč se vlastně jedná?
Nahoru