Upravit stránku
Jak je to s AirBnb? Krátkodobý pronájem v době koronaviru utrpěl

Jak je to s AirBnb? Krátkodobý pronájem v době koronaviru utrpěl

AirBnb, tedy projekt zprostředkující krátkodobé výhodné ubytování, je díky aktuální situaci ochromen. Podnikatelé, kteří využívali možnost poskytování krátkodobých pronájmů se slušným výnosem, utrpěli vysoké ztráty zisku. Jak se situace vyvíjí? Většina majitelů nemovitostí poskytuje byty a domy k dlouhodobému pronájmu.

Nový realitní zákon: jaké změny letos přinese?

Nový realitní zákon: jaké změny letos přinese?

Jak se změnil Zákon o realitním zprostředkování a jaké změny přinese realitnímu trhu v roce 2020? Dlouho očekávané změny podepsal prezident Miloš Zeman 8.1. Účinnost zákona nastala 3. března, proto přinášíme čerstvou dávku informací, které považujeme za zásadní. Mějte přehled, začtěte se!

5 tipů, proč v inzerci využít videoprohlídku

5 tipů, proč v inzerci využít videoprohlídku

Velká výhoda pro prodávající i pro kupce – videoprohlídka, která dává inzerci nový rozměr. Povznese snadno a rychle každý inzerát s nabídkou. Jednoduše totiž umožní zájemci získat konkrétní představu, jak byt či dům skutečně působí naživo – tak, jak to fotografie v žádném případě neumí.

Rekonstrukce? Buďte připraveni, nebudete překvapeni

Chystáte se letos zvelebit vaše obydlí? Pak je ten pravý čas vše do posledního detailu promyslet, propočítat a připravit. Jedině tak se totiž vyhnete zbytečnému stresu – i renovace nakonec může proběhnout v klidu a v pohodě. Jak na to?

Bezproblémový obchod? Jedině s rezervační smlouvou!

Chcete prodat nemovitost s jistotou? Vsaďte na rezervační smlouvu. Chytré řešení, které ochrání průběh prodeje a zajistí vám jen skutečně vážného zájemce o koupi nemovitosti. Právě proto by měl kupující podepsat listinu – rezervační smlouvu – a ideálně složit rezervační poplatek nebo zálohu.

Nahoru