Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně cena je orientační a zahrnuje kompletní vybavení, všechny služby, spotřeba energií, vysokorychlostní internetové připojení
Celková plocha 14  (m2)
Číslo 3091
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena16 990 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme Vám flexibilní prostory vybavené kanceláře pro 2 osoby v centru Albatros přímo u stanice metra linky B - Národní třída. Městská čtvrt Praha 1 - Staré Město zajišťuje kompletní občanskou vybavenost i dopravní dostupnost z hlediska infrastruktury i městské hromadné dopravy. Kanceláře jsou vhodné pro freelancery, startupy příp. menší firmy či týmy. Odhadovaná velikost představuje 14 m2, je zde stálá možnost flexibilně přizpůsobit plochu. Sdílené prostory jsou k dispozici zdarma. Cena je orientační, bez DPH a její součástí je Wi-Fi, všechny služby, kompletní vybavení i instalace. Budova disponuje soukromými kancelářemi, coworking dále i relaxační zónou, fitness a jóga barem, příjemnou kavárnou, BBQ, grill. Krásný výhled na Prahu si můžete kdykoliv vychutnat na slunečních terasách. Zabezpečení prostoru 24/7. Parkování ano: auta i kola. Centrum bude otevřeno na přelomu dubna 2019, prohlídky jsou uskutečnitelné podle vzájemné dohody.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Ve výstavbě
Technologie výstavby Smíšená
Celkový počet podlaží 10

PLOCHY

Užitná plocha 14  (m2)
Zastavěná plocha 14  (m2)
Nahoru